Jana Švarcová

SONY DSCFyzioterapeut  – 18 let praxe
Působila ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, jako hipoterapeut v Hucul Clubu, v soukromé ordinaci MUDr. Marie Alligerové, v občanském sdružení Kontakt bez Barier, v soukromé ordinaci v Dejvicích a také několik let doma se svými dětmi.
Absolvovala kursy reflexní lokomoce dle Vojty, kursy Mojžíšové, mobilizace dle Lewita, kursy C.H.Hermachové, kursy Feldenkraisovy metody a mnoho dalších, které přinesly obohacení každý svým způsobem.

 “Od dětství jsem věděla, že jednou budu pracovat se zvířaty, nebo lidmi. Zvířata mi dodávají energii a lidé mi nastavují zrcadlo mého vlastního já. Někdy je to pohled hezký, jindy zase ne, ale vždy vede k osobním posunům.

Pracuji s  vědomím toho, že naše tělo je dokonale vyladěný organismus, který nám byl dán, abychom ho užívali. Někdy, ale vlivem životních událostí dostaneme své tělo z rovnováhy a pak je potřeba toto vychýlení srovnat. Způsobů je mnoho, záleží na osobnosti člověka i terapeuta , na jejich vzájemném napojení….

Mohu to být i já, kdo Vás dokáže vyladit, nevím,… ale vím, že pracuji s vnitřním nasazením, s empatií a respektem k Vaší individualitě.

Tel.: 728 289 000
email: svarckaj@gmail.com